Sitenin Kullanım Şartları

Kullanıcı Sözleşmesi

Sizi temin  ederiz ki sitemiz www.nekretninebudva.com'un etkili çalışabilmesi ve bilgilerinin doğruluğunun sağlanabilmesi için her türlü çaba gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler genel bilgilendirme içindir.Budva Emlak sunulan tüm bilgilerin güncel, doğru ve geçerli bilgiler olmasını sağlamak için çalışmaktadır.Ancak bazen kasıtlı olmayan şekilde bilgileri yükleyen kişinin hatası ya da dikkatsizliği sonucu yanlış bilgi girilmiş olması mümkündür.Web sayfamızın düzenlenmesi ve bilgilerin yüklenmesi için çalışan çevirmen ve düzeltmen gibi çok sayıda kişinin bulunduğunu düşünürsek girilen her bilginin doğruluğunun anlık olarak kontrol edilmesinin güçlüğü konusunda anlayışınızı rica ediyoruz.

Sitemizdeki içerik kesinlikle bilgilendirici olmakla birlikte lütfen bilgilerin doğruluğu için bizden teyit alınız.Bize bilgi aktaran mülk sahiplerinin kararları üzerinde herhangi bir kontrole sahip olmamız mümkün olmadığı için kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleşen değişiklikler anında sayfamıza yüklenememiş olabilir.Bu sebeple hiçbir bilgiyi kesin olarak kabul ederek hareket etmeyiniz ve bizim de hiçbir durumda sorumluluk kabul etmeyeceğimizi biliniz.

Bu sitede metinler, görseller ve bağlantılar gibi bilgiler bulabilirsiniz. eğer tarafımızdan kontrol edilmeyen harici bir sayfaya sunulan bir bağlantı varsa,  taraf olarak, sitenin içerdiği bilgiler,kullanım şartları ve sitedeki bilgilerin doğruluğu konusunda sorumluluk kabul etmemekteyiz.Kendimize ait olmayan sayfanın ulaşılabilirliğinden de sorumlu bulunmamaktayız.

Kullanım Şartları:

Sitemizi kullanmaya devam ediyorsanız aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.Eğer belirtilen şartları kabul etmiyorsanız kullanımı hızla sonlandırınız.

Bilgilerimiz veritabanımızdan sunulan zengin tekliflere yardımcı olabilmek amacıyla ücretsiz olarak sağlanmaktadır.Ancak bilginin doğası gereği genelleyici olarak kabul edilemez ve kesinlikle hukuki veya profesyonel bir tavsiyeye içerik olarak kullanılamaz.

Sunulan verilerin işletmenizin özel koşullarını uygulanabileceğinin garantisini veremeyiz.Tüm çabalarımıza rağmen geçersiz hale gelmiş bazı bilgilerin sayfamızda bulunması olasıdır.

Sonuç olarak: Anlatılan türde hataların veya eksikliklerin sonuçlarından operatörler sorumlu tutulamaz.Sunulan bilgilere güvenme veya diğer bağlantıları kullanma konusunda oluşabilecek riskler tarafınıza aittir.

Bağlantılı hiçbir sayfanın içeriğinden sorumlu olmadığımız gibi, o sayfalarda bulunan bağlantıların sağladığı servis ya da bilgilerin kullanımından doğacak sonuçlardan sorumlu olmadığımızı da açıkça belirtiriz.

Bu sayfada bulunan görseller ve metinlerin tamamı aksi belirtilmediği sürece telif hakkına tabidir.